Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:340
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!
Корисник
За Nikoloski26
Dobar so site komunikativen covek koj ja pocituvata ljubovta kon devojcinjata pozitiven drustven romanticen sakam zabavi noi nova ljubov sakam da zapoznam
Град:
Штип
Пол:
Машки
Љубовен статус:
Слободен
Хороскоп:
стрелец

Коментирај
Здраво, јас сум Хазел Паркер од Обединета држава на Америка и јас сум поддржувачка, се грижам, а исто така имам страст на вистинска љубов во моето срце. Јас само што минавте низ вашиот профил денес на овој сајт, а потоа земам интерес за вас и јас ќе сакам да се запознаеме едни со други за да воспоставиме добри односи и ве молиме да се обидете да ме напишете на (hazelpakr@gmail.com), тогаш ќе ви испратам Сликите потоа се претстават себеси подобро за вас во ред, благодарам ..

Hello ,i am Hazel Parker from united state of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at ( hazelpakr@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks..