Online: Членови: 0 | Гости: 491
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!
Корисник

 • За Nen@d
 • Роденден:
  14.08.1983
 • Град:
  Skopje
 • Пол:
  Машки
 • Љубовен статус:
  Слободен
 • Хороскоп:
  лавИваннкаа
пред неколку години

hah..fawa i ti si super mwa

Иваннкаа
пред неколку години

vo pp de toplo de ladno de vrni.. katastroFa vo sk kako e?

Иваннкаа
пред неколку години

hey...super sum fawa na prasanjeto novo niss...se po staro i taka. ti so si prajs

Иваннкаа
пред неколку години

ωоω...каква чест прва да ти оставам коментар4е ина4е проФил4ево ти е бтω..супер си и ти ако те интересира нешто слободно прашај mwa

Неделен хороскоп

lav
Лав
17ти - 23ти август
Уште од првиот ден на новата недела, ставете ја под контрола вашата финансиска стабилност.

Слики од нашите членови


Најнови членови