Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:1188
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Кој што мисли на првиот состанок

Топ 10 работи што ТОЈ ги мисли на првиот состанок

10. Дали сметката ќе биде голема?
9. Дали таа ќе си го плати тоа што го порачала или морам јас?
8. Кој е резултатот на мојот омилен тим?
7. Женската на другата маса е супер жешка!
6. Толку е жешка (девојката со која седи)... Ја замислувам каква е кога би била гола!
5. Ќе има ли секс со мене?
4. Каде може да одиме да имаме секс подоцна?
3. Која секс поза и е омилена?
2. Се надевам дека Ана (другата девојка) нема да дознае за ова.
1. Се надевам дека е добра во кревет.

Заклучок: Машките на првиот состанок мислат само на секс, пари и фудбал.


Топ 10 работи што ТАА ги мисли на првиот состанок

10. МОРА да се однесувам како дама.
9. НЕ СМЕАМ да јадам многу.
8. Косата ми е хаос.
7. Дали сум му досадна?
6. Дали деколтето ми е доволно отворено?
5. Не требаше да го носам овој градник.
4. Ми се гледа ли стомачето?
3. Ќе ме бакне ли подоцна.
2. Се надевам дека се бакнува страствено.
1. Дали изгледам дебело?

Заклучок: Женските на првиот состанок мислат САМО на својот изглед!

Можеби ќе Ве интересира...
6 грешки на првиот состанок
И машките и женските може да направат нешто што би го иритирале другиот којшто седи од спротивната страна на масата уште
од Романтичен |
Прв состанок!?
Безброј дилеми на првото излегување со момчето или со девојката што ви се допаѓа - како треба да се однесувате...
од Buba |
Како да ја поканите на состанок
Многу генијални момци имаат проблем со забавувањето. Обично тие имаат знање за поголемиот дел од работите...
од Романтичен |
Состанок преку интернет
Запознавањата преку интернет можат да претставуваат предизвик. Откако сте се запознале малку подобро преку...
од Романтичен |
Коментари
xaxaxaxa interesni soveti inaku taka e ..... poptpolno ste u pravo
pa pogolemiot del od toa e to4no.......
Pa donekade e i tocno, no vo denesno vreme retko nekoja devojka da razmisluva vaka i devojkite (nekoi) ako vidat zgoden fraer vednas si pravat filmovi za vo krevet so nego... Sakav da kazam deka i devojkite na prviot sostanok razmisluvaat za seks...
Хехе јас од горниве само на 10 мислам xD

Слики од нашите членови

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens