Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:1178
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Бременост за вечна љубов?

Сите знаеме дека повеќето женски се спремни да направат сè за да го задржат дечкото што го сакаат крај себе. Дали мислите дека бременоста е една од тие работи? Дали ги оправдувате девојките кои остануваат бремени само за да го задржат дечкото крај себе?

 

Можеби ќе Ве интересира...
Во врска или сепак не?
Прекрасно е да си вљубен, во врска, но понекогаш ти доаѓа како вистинско олеснување што не си во врска, особено...
од Романтичен |
Типични машки грешки
Ако мислите дека сте совршен љубовник затоа што вашата драга воздивнува и се тркала по креветот, прочитајте што Ви спрем
од Романтичен |
9 работи кои ја расипуваат врската
Одредени женски потези знаат навистина да ги полудат машките и да ги натераат да размислуваат за прекин на врската. Доко
од Романтичен |
Подобра комуникација со партнерот
Еден од најчестите проблеми во врските е недостатокот на вистинска комуникација меѓу партнерите. Еве неколку...
од Романтичен |
Коментари
haha kako da ne...nemat sansi to da bidit, nikogas..ke napravam se ama bremenost..ne
loool nema shansa posle mozhi da ne me gledaaa aa glupostiii zzzhivi
Sekako deka ne toa e najgolemata glupost sto postoi....zadrzi go so ljubov a ne so bremenost
NEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....
definitivno ne! ako toj saka da ostani so nea nema potreba od taa rabota

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72 Warning: file_get_contents(http://webrecepcija.com/visit.php?client=5&crc=laclave&load_time=0.21045708656311&server_load=0.07&session=3c0afed5df107a0a23fe141b3629290b&url=romanticni.mk%2Fvrski%2Fbremenost-za-vechna-ljubov-2990&referer=&ua=CCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29&ip=18.209.104.7): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72