Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:361
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Партнерот гледа по други!?

Дали кога се шетате заедно со пртнерот сте го приметиле некогаш тој да гледа по други? Дали дечкото ви се загледува по други женски? Дали девојката мерка други момчиња?
Што тогаш? Дали реагирате некако или враќате со иста мерка?

 

Можеби ќе Ве интересира...
Зацврстете ја врската со партнерот
Во секоја врска можат да се појават одредени проблеми кои можат да доведат до караници и расправии. За среќа сето тоа мо
од Романтичен |
Подобра комуникација со партнерот
Еден од најчестите проблеми во врските е недостатокот на вистинска комуникација меѓу партнерите. Еве неколку...
од Романтичен |
Дали партнерот ве изневерува?
Некои личности често имаат претчувство дека партнерите ги вараат нив, но неможат да пронајдат докази..
од Романтичен |
Како до подобра врска со партнерот
Љубовта бара континуирана посветеност, а доколку не сте подготвени да влезете во врска тогаш задржете го како најдобар п
од Ангела Стоилковска |
Коментари
Abe luge oci se za gledanje samo so merka. Ne mora nisto da znaci, ako toj\\taa te saka nema da te zameni so drug\\a
hehehe.......se soglasuvam definitvno so komentarot pod mene....potocno kako sto rekle starite oci se za gledanje,a race se za pipanje hhehe
xaxax јас немам ништо против очите се за гледање само да не се претерува а иначе дечко ми кога е со мене не гледа во други ) а кога е со другари не знам можеби гледа .. јас не се лутам зш и јас кога сум со друарки меркам други дечковци ама се разбира не претерувам ..... ))) xD
Ako deckoto/devojkata te saka i da gleda po drugi(normalno deka so granica,ne preterano)nikogas ne bi te zamenil/a,pa spored toa site ke svatite kolku ve sakaat!Cim e so vas znaci ne se bitni drugite ako ve saka
toa e normalno kaj sekoe masko i devojce da zagledaat nekoj ubav tip ili tipka

Слики од нашите членови

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72 Warning: file_get_contents(http://webrecepcija.com/visit.php?client=5&crc=laclave&load_time=0.18361902236938&server_load=0.01&session=dc407af56c0836397f8da9ec10b4dfa6&url=romanticni.mk%2Fvrski%2Fpartnerot-gleda-po-drugi-2989&referer=&ua=CCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29&ip=100.24.122.228): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72