Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:83
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!
 • 6 секс пози за во кола

  Ќе ви претставиме 6 наједноставни и најдобри секс пози кои можете да ги испробате или практикувате кога сакате да имате секс во кола...

 • Во 20:45 е вистинското време за љубов

  Сте се запрашале ли некогаш кое е најдоброто време за водење љубов? Мислете дека нема најдобро време за тоа? Прочитајте ја следнава статија ...

 • Што бараат женските во едно машко?

  Не сите женски наивни да веруваат дека постои совршен маж. Но, пак веруваат дека таму некаде има некој кој ќе го сакаат и покрај неговите...

 • Откриена тајната за успешна врска

  Едно истражување покажува кои се тајните за успешните и среќните врски...

 • Што ги привлекува девојките кај машките?

  На мажите им е запишано во гените дека мора да се докажуваат пред женските. Тоа е многу едноставно и природно...

 • Што ги „пали“ машките?

  И додека некои како хипнотизирани ќе се свртат по добри нозе на високи потпетици, некои ќе ги излуди...

николовска
Si bile dvajca kelavi se kornele za kosa tretiot im gi so biral vlaknata so nemal race

Романтичен
I'm glad I found the love of my life

николовска
Понекогаш треба да му се дај време , на времето !!!

lover19
Дозволи ми да продолжам да сонувам, За тебе тоа е само момент, за мене цела вечност, Отвори се и кажи ми ги своите тајни, Не е важно што ќе речат другите, И дали утре тоа нас ќе ни значи, Да престанеме да бараме потпирач, Да го напуштиме барањето на познати лица под градското светло, Понеси ме во волшебни висини,и дај ми дел од себе, Побарај ме во заљубените очи и ќе сватиш Дека сум твој, сега сум дел од тебе...

lover19
Лесно е да простиш на некој кој те лажел, но тешко е да си простиш себеси, што си верувал !

Види ги сите

Соновник

Протолкувајте ги вашите сонови со најромантичниот соновник:

ЖОЛТИЦА (болест)
Ако на сон боледувате од жолтица - среќа.

Протолкувајте го вашиот сон

Љубовни пораки

Ми кажаа дека животот е тага, дека другарот е само искрена лага, дека секоја ружа има трн, дека секој ден е црн, дека сите луѓе се зли, но тие не знаеа дека постоиш ти!

Повеќе љубовни пораки

Хороскоп

Прочитајте го вашиот неделен хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица
Вага Шкорпија Стрелец Јарец Водолија Риби
 • Последно присутни
 • Најнови членови
 • Среќен роденден
 • Моментално присутни
Сопственик
ZeroCool
Сопственик
Романтичен
Корисник
Yanovskytivad
Корисник
николовска
Корисник
mare.mladenovska
Корисник
viktor4e/19/pp
Корисник
Milica_LOVEAntonio
Корисник
enigma
Корисник
laste.anev
Корисник
Antonio990
Корисник
i.jovanovaa
Корисник
zorica.83
Корисник
asan
Корисник
petarxl
Корисник
dimitrake
Корисник
vesna.siljanoska.79
Корисник
Scoripons
Корисник
nate1993
Корисник
goran.petrovski.9615
Корисник
afetmes.ezel
Корисник
bojana.mihajlovik

За љубовта

Што бараат женските во едно машко?

Не сите женски наивни да веруваат дека постои совршен маж. Но, пак веруваат дека таму некаде има некој кој ќе го сакаат и покрај неговите...


Три начини да дознаеш дали те сака

Не постои девојка која барем еднаш не се запрашала : "Дали навистина мојот дечко ме сака?"


Љубовни совети

Што ги привлекува девојките кај машките?

На мажите им е запишано во гените дека мора да се докажуваат пред женските. Тоа е многу едноставно и природно...


Комплементи кои успеваат кај жената

Секоја жена сака да добива комплименти. Но знаеме дека мажите се малку скржави кога станува збор посебно за давање на комплименти...


Состаноци

Проценете го дечкото според пијалокот

Постојат многу методи како да ги процените луѓето уште пред навистина и да ги запознаете, без разлика дали се работи за...


6 грешки на првиот состанок

И машките и женските може да направат нешто што би го иритирале другиот којшто седи од спротивната страна на масата уште на првиот состанок


Секс

6 секс пози за во кола

Ќе ви претставиме 6 наједноставни и најдобри секс пози кои можете да ги испробате или практикувате кога сакате да имате секс во кола...


Бојата на долниот веш открива...

Психолозите тврдат дека бојата на женскиот долен веш може ја покаже нејзината страст во креветот, но и нејзиниот карактер...


Слики од нашите членови

Кивалче