Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:1 | Гости:58
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Љубовни Пораки

Sms poraka: Знај дека љубовт
Љубовни смс пораки: Се обидував да те оставам, но не можам. Не можам да преста
poraki za valentajn: Искрено немам апсолутно никакв
Lubovna poraka: Таа сакаше нешто друго, нешто различно, нешто повеќе. Страст и романтика. можеби, или тивок ра
Порака за валентајн: Далечината ме спречува да
poraka za prijatel: Смислата на тоа како да го поминам денот избледува, се трудам да се сведам на максимум и се да направам за да бидам среќен и исполнет... Но неможам бидејќи ти си таа што ме правиш исполнет и среќен .Животот без тебе ставен ми е на пауза,
Sms poraka: Ако песокта е мерило за љубов тогаш сите плажи и п
poraki za valentajn: Пратив ангел да те чува , а тој се в

Љубовни пораки | Ljubovni poraki

Објавете ваша порака

Категорија:

Слики од нашите членови

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens