Online: Членови: 0 | Гости: 176
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Неделен хороскоп

20ти - 26ти јануари

На почетокот на неделата ќе бидете полни со позитивна енергија и сите ќе сакаат да бидат околу вас. Доколку сте во врска направете нешто романтично за партнерот, а пак доколку сте сингл ова ќе биде одличен период за да запознаете некоја нова личност, без разлика дали во живо или на интернет. Во среда и четврток испланирајте си го времето така што ќе си оставите малку простор за самите себеси. Во петок и за време на викендот ѕвездите ќе прават сè за да се чувствувате убаво – на вас ќе биде да го направите одлично, големо, и романтично.

 

 

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.
Zabavi mk logo

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка


The table 'dubug_info' is full