Online: Членови: 0 | Гости: 275
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

lisaden01
пред 1 месец


Bazence
пред 2 месеци


Milemilevski
пред 3 месеци


mariox
пред 4 месеци


Maki7
пред 6 месеци


Mariana88
пред 6 месеци


Alexander123
пред 7 месеци

Vodolija

Alexander123
пред 7 месеци


rezabeth4love
пред 7 месеци

I want love. I need a long term relationship. I am a gentle woman who needs love and good Man for something special. I can even engage in distance relationship if the person is sincere and wants what i want in a relationship. Possibly, marriage is my intention.

Aleksandar_UK
пред 7 месеци


STRUMICA1973
пред 8 месеци


Dime11
пред 8 месеци

Врска нема со Романса а?

Dime11
пред 8 месеци


Dime11
пред 9 месеци


andrejco123
пред 9 месеци


katty121
пред 10 месеци


Dragana12
пред 1 година


slobo98
пред 1 година


Kate69
пред 1 година


martin12kr
пред 1 година


MaNu_87
пред 1 година


AcikaOh
пред 1 година


ZeroCool
пред 1 година

Попладне во Банско


lover19
пред 1 година

Ponekogas za covek da prezivee mora da ubie, makar bilo toa I ljubovta vo sebe....

lover19
пред 1 година

Vistinskite pregratki ke gi zabelezis mnogu lesno.....posle niv bar za moment ja snemuva seta lutina, revolt, taga....

lover19
пред 1 година

Дозволи ми да продолжам да сонувам, За тебе тоа е само момент, за мене цела вечност, Отвори се и кажи ми ги своите тајни, Не е важно што ќе речат другите, И дали утре тоа нас ќе ни значи, Да престанеме да бараме потпирач, Да го напуштиме барањето на познати лица под градското светло, Понеси ме во волшебни висини,и дај ми дел од себе, Побарај ме во заљубените очи и ќе сватиш Дека сум твој, сега сум дел од тебе...

DeckoSk
пред 1 година

pisi na skajp avantura.skopje da se zapoznaeme

kristi1978
пред 1 година

zdr

kristi1978
пред 1 година


Andreus
пред 1 година


Неделен хороскоп

jarec
Јарец
17ти - 23ти август
Во почетокот на неделата треба да ги организирате делата на начин, кој ќе ви дозволи да ги спазете прифанатите ангажмани.

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Најнови членови