Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:911
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Хороскоп Близнаци

17ти - 23ти август
Уште во почетокот на неделата, добро е да ги организирате вашите дела.
Вашите бакнежи ги прекинувате со насмевка или нежно гризенје. А многу често знаете бакнежот да го прекинете со шала или некој необичен коментар.
Близнаците имаат потреба да освојуваат, постојано да откриваат и да запознаваат. Едни од најпосакуваните личности во хороскопот, постојани заводници и флертувачи, Близнаците бараат личност која...
Близнаците во слободното време се на интернет. Тие отвараат најмалку 6 табови (прозорци) на пребарувачот. Читаат магазини или бараат по Google, а притоа и се допишуваат со пет особи истовремено со кои разговараат за се' и сешто.
Родените во овој знак не се склони кон љубоморни сцени иако понекогаш ги прават - без причина. Близнаците се свесни дека самите се склони кон „излети“ во една љубовна врска, па претпоставуваат дека и другите го прават тоа. Токму тој сомнеж понекогаш ги влече да бараат докази за невера и доколку пронајдат такви тогаш се многу несреќни.

Кликнете тука за да ги видите другите хороскопски знаци

Zabavi mk logo
Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72 Warning: file_get_contents(http://webrecepcija.com/visit.php?client=5&crc=laclave&load_time=0.19264698028564&server_load=0.01&session=a30f4540164e321e2c89e94d70191981&url=romanticni.mk%2Fhoroskop%2Fbliznaci&referer=&ua=CCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29&ip=35.175.120.174): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72