Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:1239
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Хороскоп Водолија

17ти - 23ти август
Во првите денови од неделата ќе имате можност да се ослободите од сериозен товар во професионалната сфера.
Најчесто се бакнувате со отворени очи. Вашите бакнежи се сочни, па затоа многу често знаете и да се излигавите.
Тешко е да се објасни зошто Водолиите ги бие глас дека се ладни и незаинтересирани за љубовните игри. Една можна причина би била таа што вели дека Водолијата...
Водолијата во слободното време работи на новиот изум кои го смислила. Кога ќе го заврши тоа оди во шопинг на некој од најновите компјутерски делови или модерни парчиња облека.
Љубомора! Што е тоа? Водолиите не знаат за љубомора како што знаат другите знаци. Тие не патат, а доколку се случи Водолиите настојуваат да го прикријат тоа. Штом еднаш се измамени тие не истражуваат, само заминуваат и точка. Но тоа не значи дека чувствата на Водолиите им се стабилни.

Кликнете тука за да ги видите другите хороскопски знаци