Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:801
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Хороскоп Шкорпија

17ти - 23ти август
Со настапувањето на новата недела, нештата околу вас ќе започнат да се подредуваат по најдобриот можен начин.
Вие понекогаш знаете и да ги прескокнувате бакнежите, затоа што многу повеќе уживате во галењето и гушкањето. Сепак вашите бакнежи се страсни, долги и многу романтични.
Во љубовта Шкорпиите се нежни, верни и посесивни. И покрај тоа што имаат силни страсти, сакаат мирна и долга љубовна врска. Најголеми мани им се љубомората и сомнежот. Партнерот кој ќе го одбере...
Шкорпијата го поминува слбодното време во разгледување на бутиците и купување на нешто ново што ќе и ја потоплни гардеробата: кожни чизми или нешто од змијска кожа, а потоа ноќта ќе ја помине во некој ноќен клуб играјќи и привлекувајќи го винманието.
Шкорпиите зрачат со љубомора без обзир дали за тоа постои причина сега или постоела причина пред неколку месеци па дури и години. Родените во овој знак се љубоморни на секој кој стоел во близина на нивниот партнер.

Кликнете тука за да ги видите другите хороскопски знаци

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72 Warning: file_get_contents(http://webrecepcija.com/visit.php?client=5&crc=laclave&load_time=0.099936008453369&server_load=0&session=63ef4643aefbd6bda711eef1f611e5b7&url=romanticni.mk%2Fhoroskop%2Fskorpija&referer=&ua=CCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29&ip=100.24.122.228): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72