Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:765
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Хороскоп Рак

17ти - 23ти август
Во почетокот на новата недела, потребно е да си осигурете мир на работното место.
Вашите бакнежи се топли и незни. Многу сакате да се бакнувате, па затоа на никој не му дозволувате да го прекине вашиот долг бакнеж.
Иако ретко ги откриваат своите вистински емоции, Раковите не можат да живеат без љубовта. Посебно се грижливи спрема партнерот, го опсипуваат со подароци, и најчесто својата љубов ја искажуваат преку...
Ракот сака слободното време да го помине дома. Ви звучи досадно? Епа на нив не. Раковите во слободното време во кујната прават некои нови специјалитети или се спремаат за скарата која ја испланирале претходно.
Раковите скоро и да не знаат за љубомора. Тие се „слепи од љубовта“. Во својата преданост кон партнерот тие не можат да замислат какви би биле кога би биле измамени. А кога ќе пронајдат причина за љубомора...

Кликнете тука за да ги видите другите хороскопски знаци

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72 Warning: file_get_contents(http://webrecepcija.com/visit.php?client=5&crc=laclave&load_time=0.10798597335815&server_load=0.02&session=fa011094a0bdb731390846cfdb80692e&url=romanticni.mk%2Fhoroskop%2Frak&referer=&ua=CCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29&ip=18.204.2.53): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72