Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:192
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Хороскоп Риби

17ти - 23ти август
Неделата ќе се развие доста добро за вас. Случувањата брзо ќе се сменат и тоа ќе ви се допадне.
Сите ваши бакнежи се долги, исполнети со многу љубов и романса. Понекогаш се бакнувате со отворени очи, но ако тоа го прави и вашиот партнер што тогаш?
Колку само сакаат да љубат некого, а колку пати само остануваат разочарани. За Рибите најважна работа во светот е љубовта. Проблемот е во тоа што...
Рибите го поминуваат слободното време во дворот заедно со ледениот чај или кафето, под некоај дебела сенка и се восхитуваат на природата. А потоа пишуваат песни за тоа што сонувале синоќа.
Љубомората секогаш ги прати Рибите. Често за нив тоа е мачно чувство кое може и Рибите и партнерот да ги доведе до лудило. Припадниците на тој знак најчесто премногу бараат од партнерот, а и од љубовта...

Кликнете тука за да ги видите другите хороскопски знаци

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72 Warning: file_get_contents(http://webrecepcija.com/visit.php?client=5&crc=laclave&load_time=0.091545104980469&server_load=0&session=b2897928ea961f74eda4f17b2749efee&url=romanticni.mk%2Fhoroskop%2Fribi&referer=&ua=CCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29&ip=100.24.122.228): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72