Online: Членови: 0 | Гости: 502
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Неделен хороскоп

17ти - 23ти јули

Во почетокот на неделата насочете ја енергијата кон дела, кои имаат потенцијал да ви ги донесат саканите од вас резултати. На личен план не правете избрзани чекори, особено ако се наложува да инвестирате средства во недвижнини или во нова бизнис иницијатива. Кон средината на седмицата, пазете се од избрзани заклучоци или емоционални решенија. Не дозволувајте чувствата да имаат раководна улога во вашиот живот. Кон крајот на неделата е можно да имате проблеми со интимниот партнер. Има опасност да изникнат несогласувања. За време на викендот, ослободете се од мислите за работа. Моментот ќе биде исклучително полезен за патуваеа, за авантури и средби со пријатели и блиски, кои не сте ги виделе од дамна. Некои од вас ќе дознаат за појава на нов наследник, што ќе стане извор на голема радост.  

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.
Zabavi mk logo

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови


Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка