Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:363
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Неделен хороскоп

17 - 23ти август

Во почетокот на неделата треба да ги организирате делата на начин, кој ќе ви дозволи да ги спазете прифанатите ангажмани. Сообразете се и со личните потреби, особено ако во последно време немате доволно слободно време за себе. Ако имате намера да ризикувате, треба да ги обмислите работите до најмалиот детал. Кон средината на неделата, преценете ги внимателно вашите намери во професионалната сфера. На крајот на неделата, отворениот дијалог ќе ви донесе само позитивни работи. За време на викендот многу од вас ќе копнеат за промена на личен план. Внимателно пристапете кон прашањата, кои го засегаат вашиот партнер или членовите на семејството. Добро планирајте го исполнувањето на задолженијата, за да имате време и за себе. 

 

sanya |
Можеби ќе Ве интересира...
Неделен хороскоп
5ти - 11ти мај Љубовта ќе ве предизвикува на почетокот на оваа недела, но немојте да се вознемирувате поради тоа. Докол
од Романтичен |
Неделен хороскоп
20ти - 26ти јануари Ќе сакате да истражувате за љубовта на почетокот на оваа недела. Доколку сте во врска правете нешто
од Романтичен |
Неделен хороскоп
30ти декември - 5ти јануари На почетокот на неделата и најмалата работа која ќе ја направите за љубовта ќе вроди со пло
од Романтичен |
Неделен хороскоп
6ти - 12ти јануари Без разлика дали сте во врска или сингл на почетокот на оваа недела пробајте да гледате од нова перс
од Романтичен |
Коментари

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72 Warning: file_get_contents(http://webrecepcija.com/visit.php?client=5&crc=laclave&load_time=0.21698784828186&server_load=0&session=fa02ee78c165005866c1d57bb73a1749&url=romanticni.mk%2Fhoroskop%2Fjarec%2Fnedelen-horoskop-3471&referer=&ua=CCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29&ip=35.175.200.4): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72