Online: Членови: 0 | Гости: 122
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Неделен хороскоп

23ти - 29ти декември

Да видиме – планирате состанок со таа за вас посебна личност и се прашувате кој денови ќе бидат најубави за тоа? Среда, четврток и петок! Без разлика дали сте во врска или сингл овој период од неделата вие ќе зрачите со позитивна енергија и ќе се забавувате. Не се плашете да започнете разговор со некоја посебна личност. Остатокот од неделата? На почетокот ќе ви биде потребен одмор, па земете го, додека за време на викендот пробајте да го послушате инстинктот за да не се „изгорите“.

 

 

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.
Zabavi mk logo

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка