Online: Членови: 0 | Гости: 205
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Неделен хороскоп

14ти - 20ти април

Што и да одлучите да правите во понеделник и вторник ќе си поминете прекрасно без разлика дали тоа ќе биде романтичен состанок или обично излегување со пријателите. Во среда и четврток ќе се двоумите за некои работи, најдобро ќе биде да го послушате вашето срце – тоа знае најдобро. Во петок, но и за време на викендот ќе се чуствувате и ќе изгледате прекрасно. Сите погледи ќе бидат свртени кон вас.

 

 

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.
Zabavi mk logo

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка


The table 'dubug_info' is full