Online: Членови: 0 | Гости: 223
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Неделен хороскоп

17ти - 23ти август

Во првата половина на неделата, ќе постигнете успех највеќе затоа што можете да сметате на правилните луѓе. Скоро за се ќе сметате на вашите помошници и соработници. Овој период од неделата ќе биде најплоден за оние претставници на знакот, кои се занимаваат со политички и социјални дејности. Втората половина на неделата е исклучително полезна за вас од гледна точка на бизнисот. Ако вашите интереси се главно во сферата на бизнисот – дејствувајте без да губите ниту минута. Нео, не толку пријатни ќе бидат личните односи за време на оваа недела. Мнозина од знакаот треба да се помират со неизбежното. Не дозволувајте на емоциите да надвладеат над здравиот разум, нештата ќе се оправат скоро.

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови


Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка


QUERY ERROR4 => The table 'session' is full