Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:1199
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Како вагите се бакнуваат

Вие премногу се грижите за тоа дали ви се чисти забите, или случајно да не ви мириса лошо здивот, затоа не можете целосно да се внесете и опуштите при бакнувањето. Едноставно преокупирани сте со гумата за џвакање. Заборавете на се' што ве мачи, опуштете се и уживајте во бакнувањето.

Можеби ќе Ве интересира...
Што прави вагата во своето слободно време
Вагата во своето слободно време ќе отиде на некоја отмена изложба на уметнички дела и со шампајнско ќе ги разгледува сли
од Романтичен |
Неделен хороскоп
6ти - 12ти јануари Животот и љубовта можат да ве исфрлат од патот на почетокот на оваа недела. И кога работите не одат
од Романтичен |
Неделен хороскоп
10ти - 16ти декември Премногу се оптроварувате со работи кои во овој момент не ви се достапни. Тоа кај вас предизвикува
од Романтичен |
Неделен хороскоп
17ти - 23ти август Уште од првиот ден од неделата, неизбежно треба да се сообразите со постојните услови на работното м
од sanya |
Коментари

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72 Warning: file_get_contents(http://webrecepcija.com/visit.php?client=5&crc=laclave&load_time=0.1245710849762&server_load=0&session=cd6051332b5921a0c26e6e23417c6a7a&url=romanticni.mk%2Fhoroskop%2Fvaga%2Fkako-vagite-se-baknuvaat-1727&referer=&ua=CCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29&ip=54.91.4.56): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72