Online: Членови: 0 | Гости: 213
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Неделен хороскоп

17ти - 23ти август

Уште од првиот ден од неделата, неизбежно треба да се сообразите со постојните услови на работното место. Колку поадекватно реагирате спрема нападите на колегите, толку постабилни ќе бидат вашите позиции во очите на оние кои ве окружуваат. До средината на неделата е важно да не преземате непромислени чекори. Не дозволувајте на никого да поставува ограниченија пред вас. Пред многу од вас ќе се откријат различни деловни можности и перспективи во бизнисот. На крајот на неделата, избегнувајте да се оддавате на притисокот. Одделете доволно време за семеството. За време на викендот, е исклучително важно да не се оддавате на импулсите. Избегнувајте да правите какви и да било промени во домот. Не отфрлајте ја потребата за одмор. Моментот е исклучително позитивен за инвестиција, која може да ви донесе големи приходи во иднина.

 

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка


QUERY ERROR4 => The table 'session' is full