Online: Членови: 0 | Гости: 145
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Баш и не им е судено - Овие четири хороскопски знаци немаат среќа во љубовта

Влегувате од една лоша врска во друга или никако не успевате да најдете партнер?

 Многумина самите се виновни за лошата среќа во љубовта, но на некои тоа им е запишано во ѕвездите.

 Можеби сте родени во еден од овие четири хороскопски знаци. Нив љубовта им бега.

 

 

 

Рак

 Највнимателни партнери во хороскопот, Раковите сепак немаат среќа во љубовта, и затоа се воглавно сами криви.Кога ќе се вљубат, подготвени се веднаш да дадат се, па често да бидат повредени и скршени срца.

 

Девица

 Поради паничниот страв од тоа дека некој ќе им го скрши срцето, ја прпеуштаат приликата да така и љубовта на својот живот.

 

Јарец

 Често ја запознаваат личноста во погрешно време или обратно.

 

Риби

 Многу им веруваат на луѓето, па често завршуваат со партнери кои не им одговараат. Во врска влегуваат со скршено срце и пак грешат на ист начин. 

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Филмски маратон романтични филмови за викенд

Без разлика дали сте романтична душа или реалистична жена која сака да гледа некој друг жанр, мора да признаете едно нешто.