Online: Членови: 0 | Гости: 125
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Бременост за вечна љубов?

Сите знаеме дека повеќето женски се спремни да направат сè за да го задржат дечкото што го сакаат крај себе. Дали мислите дека бременоста е една од тие работи? Дали ги оправдувате девојките кои остануваат бремени само за да го задржат дечкото крај себе?

 

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.
Zabavi mk logo

Коментари

Маца П. пред неколку години

haha kako da ne...nemat sansi to da bidit, nikogas..ke napravam se ama bremenost..ne

violetu6ka пред неколку години

loool nema shansa posle mozhi da ne me gledaaa aa glupostiii zzzhivi

sandraD пред неколку години

Sekako deka ne toa e najgolemata glupost sto postoi....zadrzi go so ljubov a ne so bremenost

Sarencheto пред неколку години

NEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....

Маца П. пред неколку години

definitivno ne! ako toj saka da ostani so nea nema potreba od taa rabota

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка