Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:386
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Смели секс идеи

Секоја девојка има свои секс мечтаења кои сака момчето да и ги исполни. Еве неколку идеи како да го заведете, а тој а неможе да ви одолее!

Врзете си 2 репчиња кои се задолжителни, земете големо сочно лижавче во вашата уста со кое ќе си играте. Демонстрирајте ги вашите способности со устата. Ќе збесне, верувајте.

Земете пар лисици, почувствувајте го ладниот стегнат метал и дозволете му на партнерот да ве “заврзе” за креветот или било кое ваше омилено место за секс. Уште од првиот пат ќе му се допадне идејата. А кога ќе забележи дека и вие треперите од задоволство во неговите раце, дополнително ќе го стимулирате.

Врзете си ги очите и викнете го, без разлика дали се наоѓате во спалната, кујната, бањата или било каде. Кога ќе пристигне не му/и обраќајте внимание, тој/таа веднаш ќе разбере за што се работи.

Глумете мрзeлива домаќинка. Шеткајте се низ кујната во бела долна облека без да правите нешто посебно. Кога партнерот ќе забележи дека ништо не работите а сте во долна облека, ќе му светне “сијаличката”.

Нате |
Можеби ќе Ве интересира...
Секс на плажа
Лето е и конечно сте на одмор со партнерот или пак сте сами, а се надевате дека сепак некој ќе „влета“ затоа што сте..
од Романтичен |
Спремни ли сте за секс?
Сексот е ваша лична одлука, без разлика дали е првиот секс во врската или оној без обврски...
од Романтичен |
Секс секои 15 минути...?
Над 50 отсто од жените признаваат дека се "загреани" на некој свој колега, додека 36 проценти сметаат дека треба...
од Романтичен |
Како до подобар секс?
Кога следен пат ќе ви биде тешко да си ја исчистите собата кога партнерот е тука – размислете уште еднаш. Малите промени
од Романтичен |
Коментари
sakam da go iznenadam partnerot za negoviot rodenden,odokolu go ispitav sto saka poveke dali sex med.sestra ili sutjadresa. sakase med.sestra nz kade da ja nabavam oblekata, veke ja imate mojata e-mail adresa piseta mi kako da dojdam do taa posakuvana uniforma. Sani
pobarajte od partnerot da ve polie so tecno cokolado i bademi. Tie se golem afrodizijak i sigurno palat. imajtesamo oralen seks i veruvajte ke go doziveete najdobriot orgazam
nemi se dopagaaaaa!!! nisto osven so lizav4eto
ijaaaa hahaaa dobri se ideive hehheh
Ммм, прекрасни идеи ! Само за смели жени !Ауф ауф )

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens