Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:811
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Сингл

10 заповеди за девојките
Современите девојки се навикнати сами да обавуваат многу работи, да скокнат до банка, да одат до автомеханичарот, не им е тешко...
од Романтичен |
Зошто девојките се сами?
Постојат неколку причини поради кои жените се single, но тоа воопшто не треба да се сфати како нешто лошо, особено ако е со краток рок...
од Романтичен |
5 причини зошто девојките одат со оженети момци
1) ЛАГАТА - Ќе започнеме со нај очигледното од петте. Некогаш жените се наоѓаат себе во врска со дечко кој и КАЖУВА дека тој е сам, иако тој е оженет.
од ZeroCool |
4 знаци дека е спремен за врска
Дечкото може да се потруди да ве шармира, но тоа не значи дека ќе сака да оди понатаму од тоа. Научете да оцените дали има озбилни...
од Романтичен |
Како да го освоите?
Понекогаш едноставно ќе „кликнете“ и ќе ви се случи љубовта, но понекогаш за љубовта треба трпение и енергија. Нашите совети ќе ви помогнат да го...
од Романтичен |
Другарство после врска?
Што мислите, дали е можно со бившиот партнер да останете другари после раскинувањето?
од Романтичен |
Што после раскинување?
Периодот после раскинување знае да биде многу комплициран. Немој да правиш глупости, но немој ни...
од Јаги |
Како да го заборавам
Оттргнете го од вашите мисли, искористете ја слободата, избегнувајте ги местата каде што излегува...
од Романтичен |
Сингл
8 причини зошто е подобро да бидеш сам
Во денешно време нема толку притисок кон машките да мораат да бидат оженети како што било порано. Сега побитно е...
од Romanticen |
Сингл

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens