Online: Членови: 0 | Гости: 209
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Неделен хороскоп

27ми јануари - 2ри февруари

Ќе ги шармирате сите околу вас на почетокот на оваа недела. Најдете начин да ги објасните вашите мислења, а да не влегувате во дебата или расправија со таа за вас посебна личност и двајцата ќе бидете задоволни. Во четврток до вас ќе биде личност која ќе ви помогне да го гледате вашиот љубовен живот во поинакво светло – можеби некоја роднина или близок пријател во кој имате доверба. Во петок побарајте совет од некој кој е во врска. За време на викендот нештата може да станат по малку чудни, но не се вознемирувајте. Ќе се забавувате.

 

 

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.
Zabavi mk logo

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка


The table 'dubug_info' is full