Online: Членови: 0 | Гости: 438
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Неделен хороскоп

17ти - 23ти август

Уште од првиот ден на новата недела, ставете ја под контрола вашата финансиска стабилност. За таа цел треба внимателно да ги следите вашите трошоци. Кон средината на неделата ќе имате претпоставки за професионален развој. Не се колебајте. Стремете се да не преземате излишни ризици, дури и да сте сигурни во позитивниот равој на нешата. Кон крајот на седмицата, моментот ќе се покаже исклучително поволен за професионална реализација и завидно зголемување на приходите. За време на викендот, не преземајте ризични промени на личен план. Обидете се да бидете максимално чесни во одношенијата си со интимниот партнер. Погрижете се за вашето здравје.

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.
Zabavi mk logo

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка