Online: Членови: 0 | Гости: 223
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Овенот и љубомората

Потребна му е апсолутна доверба. Лагите, скриените намери и лицемерието Овновите не ги поднесуваат. Кога Овенот е љубоморен тој се лути, а најчесто има добри причини за тоа. Но понекогаш може да стане жртва на неподнослива љубомора заради недовербата и чувството на несигурност. Во таквите ситуации најдобро е да отворено да разговараш со него и да не бегаш од проблемите. Единствено на тој начин ќе можете успешно да ги решите проблемите.

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка


QUERY ERROR4 => The table 'session' is full