Online: Членови: 0 | Гости: 202
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Рибите и љубомората

Љубомората секогаш ги прати Рибите. Често за нив тоа е мачно чувство кое може и Рибите и партнерот да ги доведе до лудило. Припадниците на тој знак најчесто премногу бараат од партнерот, а и од љубовта. А кога нивните очекувања нема да бидат задоволени Рибите се повлекуваат. Често се неспособни да ја простат и најмалата грешка.

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.
Zabavi mk logo

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка


The table 'dubug_info' is full