Online: Членови: 0 | Гости: 182
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

5 големи лаги на жените во кои секој маж поверувал

Можеби вашиот маж не верува во сите пет лаги, но во една сигурно верува!

 

Жените не сакаат секс

Секако дека постојат од оние кои не се заинтересирани и кои глумат дека ги боли глава, но повеќето сака и да ужива максимално во секси игрите.

 

На жените секогаш им е „нешто„ 

Реченицата „не ми е ништо„ е позната како знак дека жената поради нешто е лута, но не сака да каже во што е работата. Вистина, жените некогаш сакаат да ја користат оваа реченица за да ве изнервираат и да ве натераат да сватите дека сте згрешиле, но во повеќето случаи - не е ништо.

Едноставно сакаат тишина. 

 

Жените не измамуваат

Каков мит, зарем не? Мамат, само тоа го прават попаметно од мажите. Жените мамат со они кои им го подаруваат повеќе внимание отколку партнерот, добар изглед не е секогаш важна ставка. 

 

Смо со маж се чувствуваат сигурно

Вистина, убаво е да се знае дека е тој покрај неа, но и самите не се помалку храбри. Во тоа бидете сигурни. 

 

Жените мразат друга жена

Секогаш ќе постои неколку жени кои ќе го претворат се во женско-женска војна. 

 

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка