Online: Членови: 0 | Гости: 358
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!
Корисник

 • За ilee
 • Роденден:
  06.08.1989
 • Град:
  bitola
 • Пол:
  Машки
 • Љубовен статус:
  Во врска
 • Хороскоп:
  лавmercy4u
пред неколку години

mercybenson0@yahoo.com

Здраво
За мене е задоволство да ти пишувам во ова moment.My име е пропуштите Мерси Бенсон видов вашиот профил денес и сакам да побара за вашата вистинска friendship.I имаат важна причина да ве контактираме и се надевам дека можеме да го споделиме големиот искуства заедно надвор тука . Прати ми директно на мојот e-mail сандаче: mercybenson0@yahoo.com, и јас ќе ви испратиме мојата слика за да знам кому сум, благодарност за вашето разбирање. Би сакал да се слушне од вас наскоро, Бог да те благослови.

Вашата пријател.
Милост. mercybenson0@yahoo.com


mercybenson0@yahoo.com

Hello
It's my pleasure to write you at this moment.My name is miss Mercy Benson i saw your profile today and i wish to request for your true friendship.I have an important reason of contacting you and i hope we can share great experiences together beyond here. Write to me direct to my e-mail inbox: mercybenson0@yahoo.com, and i will send you my picture for you to know whom i am, thanks for your understanding. I wish to hear from you soon, God bless you.

Yours friend.
Mercy. mercybenson0@yahoo.com

AnGeL4e009
пред неколку години

slikata na profilot ti e super
kako e vo bt? pozzz

Hard candy
пред неколку години

Hi Kako si, kako e vo bitola, sto si pravis? Pozz

sara_naumoska@hotmail.com
пред неколку години

zdravoo!

shine girl
пред неколку години

ileee hehe kAJ si tii..? te nemaa.. pozz

oblacinja
пред неколку години

sega me znaes ..heheh pozz golem do tebe ile kiss

oblacinja
пред неколку години

eej pozz posle 1000 godinijas sum super se nadevam i tia ova pak zeza po cel den na rom..hhehe kiss

oblacinja
пред неколку години

pozdrav ilee jas sum ok samo poslabo sum na netse nadevam i ti si dobro..cao cao kiss

natetoooooo
пред неколку години

hey ileeeeeeeeeeeeee

oblacinja
пред неколку години

EEE..EVE SUMHEHE..POZZ kiss

oblacinja
пред неколку години

POZZ kiss

oblacinja
пред неколку години

eejkako si..jas eve dobra..sega da se banjaaamheheh..pozz mwa

oblacinja
пред неколку години

HELLO FRIENDPOZZ

oblacinja
пред неколку години

e pa drugarce... sto ke kazes

***TAMARA***
пред неколку години

super profil4e a sliki4kava navistina mn vredi prekrasna e mwa :kiss:

maja!
пред неколку години

slikcevo vredi poke od se preubo e pozz

I v e t o
пред неколку години

лелеееее сличето на профилот ти вреди жими тебе rofl rofl rofl поз mwa

m@ci4ka
пред неколку години

mnogu ubava sliki4ka

Dime*
пред неколку години

super e slikata,a i profilot

Мimiii
пред неколку години

ile daj staj od tebe slika da te vidam pozdravce kiss

Cindarella
пред неколку години

Ilce eve i do mene komentar da ne e bez ic. Pozdrav rofl rofl rofl

kuklata
пред неколку години

Slikata tii e zakon Pozz

KATEmk
пред неколку години


BILUV4E
пред неколку години

TOPTI E SLIKAVA

***MoNi***
пред неколку години

dobra fotkaaa... pa moze i od tebe da stavis nekoja, da te vidime

karmel4e
пред неколку години

zaso srcus ne si stavis nekoe fotce pa da znam na kogo mu pisuvam komentari

Martina_love
пред неколку години

Hi.Kako si?Profilov ti e super.Pozz mwa

Неделен хороскоп

lav
Лав
17ти - 23ти август
Уште од првиот ден на новата недела, ставете ја под контрола вашата финансиска стабилност.

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Најнови членови