Online: Членови: 0 | Гости: 122
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!
Корисник

 • За miki_zelenko@hotmail.com
 • Роденден:
  17.09.1987
 • Град:
  skopje
 • Пол:
  Машки
 • Љубовен статус:
  Слободен
 • Хороскоп:
  девицаoblacinja
пред неколку години

pa dobro koj saka da te vidi ke te pobara na tvojot msn neli?heheh super

Неделен хороскоп

devica
Девица
17ти - 23ти август
Во првите денови од неделата ќе се здобиете со значителни ползи во професионалната област.

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Најнови членови