Online: Членови: 0 | Гости: 194
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!
Корисник

 • За de_nni
 • nz ve ostvam vas da dadete komentat a i taka slikata sam pokazuva hehehe ve sakam sitee :D:D !
 • Роденден:
  19.03.1988
 • Град:
  skopje
 • Пол:
  Машки
 • Љубовен статус:
  Ќе ти кажам после
 • Хороскоп:
  рибиmilk and honey
пред неколку години

Happy b-day mwa

ane_16
пред неколку години

mwajak si nema sto najubav od site na romanticni kiss mwapozzzzzzzzz

kiss girl
пред неколку години

fala..a moze slika od tebe? pozz

ket4e
пред неколку години

tnh pozz i do tebe

Неделен хороскоп

ribi
Риби
17ти - 23ти август
Неделата ќе се развие доста добро за вас. Случувањата брзо ќе се сменат и тоа ќе ви се допадне.

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Најнови членови