Online: Членови: 0 | Гости: 166
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!
Корисник

 • За Deni24
 • Pa za mene ima mnogu nesta ako ve interesira nesto prasajte i slobodno ke vi odgovoram pozdravce :)))
 • Роденден:
  25.11.1985
 • Град:
  Skopje
 • Пол:
  Машки
 • Љубовен статус:
  Ќе ти кажам после
 • Хороскоп:
  стрелецDani16
пред неколку години

mwa mwa mwa mwa mwa mwa mwa mwa mwa mwa mwa

Dani16
пред неколку години

mwa mwa mwa mwa mwa

Dani16
пред неколку години

te sakam i jas tebe mwa

Ivana_bt_
пред неколку години

fala jas malku kasno vidov
mwa poz

mi4e
пред неколку години

falaaa pozzz i do tebeee

oblacinja
пред неколку години

PA NE E LOSO,SEGA MALCE E PODOSADNO,NA LETO E POUBAVO..POZZDRAVCE kiss

oblacinja
пред неколку години

E DA FALA NA PRASANJE SUPER SUM

oblacinja
пред неколку години

rofl EE SI STAVIL SLIKICEPA TAKA BESUPER SI..HEHHE POZZ

oblacinja
пред неколку години

heheprvo prasanje:ZASTO NEMAS SLIKAHEHEH POZZ

Неделен хороскоп

strelec
Стрелец
17ти - 23ти август
За многу од вас ништо нема да се добива по лесниот начин, во почетокот на неделата.

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Најнови членови

The table 'dubug_info' is full