Online: Членови: 0 | Гости: 139
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!
Корисник

 • За eLencheTo
 • Секогаш сум своја и не ме интересира ако на некој тоа не ме се свиѓа. Не сум совршена девојка, ниту пак сакам да бидам! Го живеам животот како што сакам, по мои правила и најдобро што можам! Можеби понекогаш сум откачена, смешна, храбра, бесмислена, гласна, весела, темпераментна, досадна, слатка, дружељубива...но тоа сум ЈАС и се сакам како таква! Не ме интересира што имаат лугето да кажат за мене- таква сум каква што сум! Не можам да поднесам снобови, злобни луѓе оние кој гледаат да те искористат и да направат будала од тебе гледајки и мислејки само за себе!!жал ми е за оние љубоморни луѓе што ме мразат без причина! Зарем немаат нешто попаметно во животот да прават, освен мешање во туѓите животи? Љубомората е болест! ОЗДРАВЕТЕ! Изморена сум од оние луѓе што мислат дека ме знаат, а всушност во реалноста не знаат апсолутно ништо за мене! Животот е најскап подарок и не планирам да го изоставам! Да можам да го вратам времето би променила се... -Држи ја главата гордо и високо бидејќи има луѓе кои ќе убијат за да те видат падната! I αм wнo I αм, αccepт мe, rejecт мe, вυт I'м ѕтιll мe.. =]
 • Роденден:
  27.09.1996
 • Град:
  Штип
 • Пол:
  Женски
 • Љубовен статус:
  Слободен
 • Хороскоп:
  вагаНеделен хороскоп

vaga
Вага
17ти - 23ти август
Уште од првиот ден од неделата, неизбежно треба да се сообразите со постојните услови на работното место.

Слики од нашите членови


Најнови членови