Online: Членови: 0 | Гости: 204
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!
Корисник

 • За deannn
 • iskren,simpaticen,vnimatelen decko bara seriozna zenska osoba so slicni osobini za seriozna vrska koja bi prerasnala vo brak
 • Роденден:
  25.11.1982
 • Град:
  nebitno
 • Пол:
  Машки
 • Љубовен статус:
  Слободен
 • Хороскоп:
  стрелецНеделен хороскоп

strelec
Стрелец
17ти - 23ти август
За многу од вас ништо нема да се добива по лесниот начин, во почетокот на неделата.

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Најнови членови

The table 'dubug_info' is full