Online: Членови: 0 | Гости: 394
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!
Корисник

 • За angelkova.marija
 • Роденден:
  06.08.2000
 • Град:
  Битола
 • Пол:
  Женски
 • Љубовен статус:
  Во врска
 • Хороскоп:
  лавangelkova.marija
пред неколку години

На тие луѓе што им е судено да бидат заедно, секогаш се наоѓаат на крајот.

angelkova.marija
пред неколку години

Двајцата се сакаа, двајцата се молеа ама кажуваа различни молитви и на различен начин ама сепак за иста цел. Сакаа да побегнат некаде каде што тоа нема да го сметаат за грев ама и тоа беше залудно. Двајцата тонеа во море од гревови, а никој не можеше да сфати дека љубовта не е грев

angelkova.marija
пред неколку години


Неделен хороскоп

lav
Лав
17ти - 23ти август
Уште од првиот ден на новата недела, ставете ја под контрола вашата финансиска стабилност.

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Најнови членови