Online: Членови: 0 | Гости: 56
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!
Корисник

 • За lisaden01
 • I'm a girl with sense of humor, kind, successful person, looking for a co-conspirator. I'm on this site to see if it should be possible to find some new and exciting friend for a serious relationship
 • Роденден:
  25.02.1988
 • Град:
  Скопје , Автокоманда
 • Пол:
  Машки
 • Љубовен статус:
  Слободен
 • Хороскоп:
  рибиlisaden01
пред 1 година


Неделен хороскоп

ribi
Риби
17ти - 23ти август
Неделата ќе се развие доста добро за вас. Случувањата брзо ќе се сменат и тоа ќе ви се допадне.

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Најнови членови