Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:1177
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

6 секс пози за во кола

Бидете внимателни. Никој не ве тера со сила да имате секс во колата. Според некои сознанија, секс во кола во денешно време многу, многу се практикува. Но, навистина е возбудливо, посебно кога се работи за некое моментално возбудување и само очекувате да најдете место каде што ќе можете да уживате. Доколку бидете фатени на дело, нема да имате многу проблеми доколку: не сте во поглед на јавноста, нема никој малолетен во областа, нема ништо нелегално во колата (како дрога или оружје), никој не е под дејство на алкохол, или некои други дејства кои се со закон забранети. Внимавајте, бидејќи во нашата држава сексот во кола е забранет, и строго се казнува.

Ќе ви претставиме 6 наједноставни и најдобри секс пози кои можете да ги испробате или практикувате кога сакате да имате секс во кола.

Класична 69
Сигурно добро ви е позната оваа поза. Едноставно поставени сте во контра позиција на партнерот. Можеби нозете ќе ви бидат малку насобрани, но со задоволството кое го пружи ова поза, едноставно нема ни да приметите.

Механичар
Оваа поза уште се нарекува и девојка јавач. Вие сте легнати како под кола, а таа „јава“ на вас. Главното дејство го има девојката, таа управува со брзината и длабочината.

Кучешка поза на седиштето
Девојката е префрлена од предното седиште наназад, а вие сте позади неа. Доколку колата е ниска, немате толку можност за оваа поза.

Кучешка поза класична
Доколку колата ви е ниска, и немате можност за претходната поза, класичната кучешка поза не бара толку простор. На задното седиште можете да си го пружите ова задоволство.

Возач на задното седиште
Девојката седната на задното седиште, со дигнати нозе на вашите рамења, а вие клекнати помеѓу предното и задното седиште, исто како да возите на коленици.

Дигната хауба
Излезете малку од колата, и уживајте под ѕвездите. На хаубата можете да експериметирате какви пози сакате, едноставно немате проблем со просторот.

 

Можеби ќе Ве интересира...
Секс пози што девојките ги обожаваат
Девојките сакаат секс исто толку колку и момчињата. Иако многу девојки сакаат да експериментираат за да ја задржат свежи
од Романтичен |
Спремни ли сте за секс?
Сексот е ваша лична одлука, без разлика дали е првиот секс во врската или оној без обврски...
од Романтичен |
Секс на плажа
Лето е и конечно сте на одмор со партнерот или пак сте сами, а се надевате дека сепак некој ќе „влета“ затоа што сте..
од Романтичен |
Пред првиот секс...
Кога првиот секс ќе остане запамтен, тоа е навистина нешто посебно. Некои можеби ќе речат дека...
од Романтичен |
Коментари

Слики од нашите членови

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72 Warning: file_get_contents(http://webrecepcija.com/visit.php?client=5&crc=laclave&load_time=0.11032319068909&server_load=0&session=5fb6baed208b9755407067ad4c3dc4f3&url=romanticni.mk%2Fseks%2F6-seks-pozi-za-vo-kola-3357&referer=&ua=CCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29&ip=54.91.4.56): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72