Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:364
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Јарецот и љубомората

Јарците обично со себе носат многу лоши искуства. Тие не забораваат ниту пак простуваат (исто како Стрелците). Но љубомората кај нив е слабо изразена, па така никогаш не ги истражуваат постапките на партнерот. Но ако навистина забележи невера тој засекогаш ќе ви ги затвори вратите.

Можеби ќе Ве интересира...
Јарецот и љубовта
Јарецот тешко би можел да се нарече романтичен љубовник. Верен, но внимателен, во односите со партнерите Јарецот не се о
од Романтичен |
Што прави јарецот во своето слободно време
Јарецот слободното време го поминува во канцеларија или на работа. Макар дел од слободното време затоа што сака се' да з
од Романтичен |
Неделен хороскоп
13ти - 19ти јануари Љубовта можеби нема да биде во воздухот за вас на почетокот на оваа недела, но остатокот од неделат
од Романтичен |
Неделен хороскоп
17ти - 23ти август Во почетокот на неделата треба да ги организирате делата на начин, кој ќе ви дозволи да ги спазете п
од sanya |
Коментари

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72 Warning: file_get_contents(http://webrecepcija.com/visit.php?client=5&crc=laclave&load_time=0.20434093475342&server_load=0.13&session=910307740fbdd1111b5bb5df92dcd792&url=romanticni.mk%2Fhoroskop%2Fjarec%2Fjarecot-i-ljubomorata-1739&referer=&ua=CCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29&ip=35.175.200.4): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72