Online: Членови: 0 | Гости: 247
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Што прави лавот во своето слободно време

Лавот во слободното време го носи својот партнер на претстава во театар. Се разбира, картите ги плаќа Лавот и воглавно обезбедува одлични места. Немојте да се изненадите ако начекате Лав како запишува реченица од претставата (секако, онаа која ја кажува главниот лик) или како мрда со усните затоа што веќе ги знае на памет.

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка