Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:789
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Познати личности

Се подготвува развод на деценијата?
Кејт Мидлтон, жената на принцот Вилјам, имала жестока расправија со својата свекрва, Камила Боулс, којашто пијана и физички да ја нападнала ...
од Романтичен |
Кејт Мидлтон повторно трудна?
Принцот Вилјам повторно ќе стане татко. Неговата жена Кејт е по 2 пат во блажена состојба...
од Романтичен |
Пенелопе е најубава!
Познатата глумица којашто пред 5 месеци се породи по 2 пат, се наоѓа на првото место на овогодинешната листа на најзгодни жени во светот...
од Романтичен |
Остареа, а и понатаму се неодоливи
Овие фраери може не се во цветот на младоста, но се како старо вино. Иако косата одамна им има сребрен одсјај, многу припаднички на понежниот пол...
од Романтичен |
Познати личности

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72 Warning: file_get_contents(http://webrecepcija.com/visit.php?client=5&crc=laclave&load_time=0.18176579475403&server_load=0.01&session=af4395938045be60cf2b870c562794b3&url=romanticni.mk%2Fpoznati-licnosti&referer=&ua=CCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29&ip=35.175.120.174): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72