Online: Членови: 0 | Гости: 64
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Се подготвува развод на деценијата?

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон (32), имала жестока караница со својата свекрва, Камила Паркер Боулс (66), мачеата на нејзиниот маж Вилјам (32). Пијаната Камилија викала и ја навредувала својата снаа Кејт и наводно ја истерала од кралската палата.

 

Таблоидите веќе започнаа со статии во коишто велат дека Чарлс (65) и Камила (66) после оваа расправија започнале со бракоразводната постапка.

 

“Пијаната Камила врескајќи ја избрка Кејт од палатата, а потоа се сврте кон Чарлс (нејзиниот маж) и нему почна да му се дере и да му вика “Ќе те уништам и тебе и твоето семејство” ”, открива изворот од кралската палата.

 

Овонеделното издание на таблоидот Globe објави дека Камила и Чарлс дека се разведуваат.

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка