Online: Членови: 0 | Гости: 293
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Кејт Мидлтон повторно трудна?

Како што пишува магазинот STAR, војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон повторно, по 2 пат е во блажена состојба.

Како што наведува изворот, Кејт е веќе 3 месец бремена, а дека навистина е така за тоа зборуваат и сите присутни на последната Божиќна забава во кралското семејство. Парот овој пат се надева дека ќе биде девојче што би било идеално друштво за нивниот син Џорџ.

“Ја видов Кејт на забавата убава и добро средена како и секогаш. Трудничкиот стомак веќе почнува да забележува. И Вилјам беше многу внимателен околу неа” – вели изворот од кралското семејство за магазинот.

Наводно Кејт оваа вест официјално ја споделила и со потесното кралско семејство, чиишто членови се видно среќни и весели околу тоа.

Прочитајте повеќе


Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens