Online: Членови: 0 | Гости: 115
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!
Сопственик

 • За ZeroCool
 • Јас поминувам многу од моето време во патување и се обидувам да го задржам мојот круг на ретки и вистински пријатели мал, немојте да ме сфатите погрешно, имам многу познати со кои уживам да го поминувам времето кога можам. Верувам дека нема подобар начин да се помине попладне или вечера од време поминато во посебно женско друштво споделувајки случки, сонови и идеи. Ако си типична македонска женска која е повеќе заинтересирана во својата слика отколку во своите идеи, не си го троши времето за да ме контактираш, но ако си посебна девојка и мислиш дека би ми одговарала, би сакал да се запознаеме во живо, како што вистинските луѓе го прават тоа.
 • Роденден:
  25.06.1989
 • Град:
  Скопје , Аеродром
 • Пол:
  Машки
 • Љубовен статус:
  Слободен
 • Хороскоп:
  ракZeroCool
пред 3 години

Попладне во Банско


ZeroCool
пред неколку години

Во Будва


ZeroCool
пред неколку години

Ако нешто ви е важно, ќе најдете начин. Ако не ви е, ќе најдете изговор.

ZeroCool
пред неколку години

Само едно е Скопје (панорама од Видиковец - Водно)


ZeroCool
пред неколку години


ZeroCool
пред неколку години


ZeroCool
пред неколку години

Sofia City Mall


ZeroCool
пред неколку години

Hotel Alplamare ***** in Hanioti, Halkidiki, Macedonia


ZeroCool
пред неколку години


ZeroCool
пред неколку години

Албена, Бугарија


ZeroCool
пред неколку години

Среќни се оние кои сонуваат и се спремни да ја платат цената за да ги остварат соновите.

ZeroCool
пред неколку години

SEVERINA - UNO MOMENTO

ZeroCool
пред неколку години

на концерт на Емануела во Син Сити - Софија


ZeroCool
пред неколку години


ZeroCool
пред неколку години

Shakira feat. Alejandro Sanz - La Tortura

ZeroCool
пред неколку години

Barut Lara Resort & Spa, Turkey


ZeroCool
пред неколку години

MARKO MANDIC - RAMDAGADAM

ZeroCool
пред неколку години

Гергана - Губя те бавно

ZeroCool
пред неколку години

Pitbull feat. Ahmed Chawki - Habibi I Love You

ZeroCool
пред неколку години


ZeroCool
пред неколку години


ZeroCool
пред неколку години

Shakira ft. Rihanna - Can't Remember to Forget You

ZeroCool
пред неколку години

Банско


ZeroCool
пред неколку години

во живо од Mountain Dream, Bansko


ZeroCool
пред неколку години

во канцеларија


ZeroCool
пред неколку години

Pitbull ft. Kesha - Timber

ZeroCool
пред неколку години

club Privilege


ZeroCool
пред неколку години


ZeroCool
пред неколку години

Aventura - Obsession

ZeroCool
пред неколку години

SASA KOVACEVIC - Slučajno

Неделен хороскоп

rak
Рак
17ти - 23ти август
Во почетокот на новата недела, потребно е да си осигурете мир на работното место.

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Најнови членови