Online: Членови: 0 | Гости: 508
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!
Сопственик

 • За Романтичен
 • Ако неможете да се одлучите помеѓу две личности изберете ја втората. Да требало да ја изберете првата, втората не би ни постоела.
 • Роденден:
  03.06.1988
 • Град:
  Скопје , Центар
 • Пол:
  Машки
 • Љубовен статус:
  Ќе ти кажам после
 • Хороскоп:
  близнациРомантичен
пред 2 години

Ava Max - Kings & Queens

Романтичен
пред неколку години

Someday you will turn around and ask me: Why did I let you go?

Романтичен
пред неколку години

Jer vec odavno sam se pomirila da nam je ljubav anonimna...

Романтичен
пред неколку години


Романтичен
пред неколку години


Романтичен
пред неколку години

Ако некој е доволно глуп за да си оди, биди паметен и пушти го

Романтичен
пред неколку години

So confused wanna ask you if you love me
But I don't wanna seem so weak
Maybe I've been California dreaming

Романтичен
пред неколку години

Среќна нова 2014 година!

Романтичен
пред неколку години

Sviraj nesto brze stari, jer ljubav sve pokvari...

Романтичен
пред неколку години

Ако не си љубоморна одма се зимаме...

Романтичен
пред неколку години

Utorak je dan za sve druge obican...

Романтичен
пред неколку години


Романтичен
пред неколку години

Ако неможете да се одлучите помеѓу две личности изберете ја втората. Да требало да ја изберете првата, втората не би ни постоела.

Романтичен
пред неколку години

I want you to stay...

ZeroCool
пред неколку години

За нашиот DJ


Романтичен
пред неколку години

Можеби понекогаш е подобро да не го добиеме она што го посакуваме, можеби тоа е погрешно.

Романтичен
пред неколку години


mike
пред неколку години

super si

oblacinja
пред неколку години

aha..ok rofl..sprema mene si pozz mwa

oblacinja
пред неколку години

Japonce si ili Kinescemislam na fotkava mn licis na Japonce se zezam malce..pozz do najpopularniot lik

Tajchy
пред неколку години

UBAVO E DA SE BIDE ROMANTICEN......MLAD I POLN SO ZIVOT SAMO NAPRED.........

Morgan
пред неколку години


Volim te uvijek
i kada se budis
i kad si ljut
i kad se cudis
uvijek te volim hocu da znas
volim te...ne znam
kako da odolim...
u svakom slucaju TE VOLIM!!
kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

mine
пред неколку години

mng si ubav be srce

Hot Tina
пред неколку години

daj be staj tvoja slika mwa
aj sea ne bidi paun

romanti4na
пред неколку години

romanti4en i romanti4na sovrsen par

***Skorpija***
пред неколку години

ejjj romanticen ednas mi kaza deka ti go drzis romanticni t.e ti si mu glaven korisnik i sl
me interesira kolku pari e vleznica vo kaficot znam kade e i sto e sum bila tamu...
pozzz

inlove_4ever
пред неколку години

super si imas zagarantirano pet4e

sex bomba
пред неколку години

ja se vikam tijana mwa mwa mwa mwa mwa : : : : :

sex bomba
пред неколку години

mnogu spies so ima novo od kade si kako se vikas itn.... love mwa mwa mwa mwa

sex bomba
пред неколку години

vcera ne mozev da ti pisam ne me stra od zmijata pitoma e ti kako si. mwa mwa mwa mwa mwa mwa

Неделен хороскоп

bliznaci
Близнаци
17ти - 23ти август
Уште во почетокот на неделата, добро е да ги организирате вашите дела.

Слики од нашите членови


Најнови членови