Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:334
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Што прави вагата во своето слободно време

Вагата во своето слободно време ќе отиде на некоја отмена изложба на уметнички дела и со шампајнско ќе ги разгледува сликите. И што е најверојатно, „случајно“ ќе налета на некој странец и ќе започне разговор за некоја од сликите.

Можеби ќе Ве интересира...
Вагата и љубовта
Љубовта им е толку важна во животот што без неа се претвораат во несреќни и кршливи личности. Кога љубат, тие се исполне
од Романтичен |
Вагата и љубомората
Вагата го обожава партнерот. Затоа нема ни трага од љубомора. Но, доколку партнерот проба да ја искористи нејзината толе
од Романтичен |
Неделен хороскоп
17ти - 23ти февруари Дали сте присутни со главата или само со срцето кога е во прашање љубовта на почетокот на оваа нед
од Романтичен |
Неделен хороскоп
24ти февруари - 2ри март Во понеделник и вторник ќе бидете исполнети со позитивна енергија и сите ќе сакаат да бидат ок
од Романтичен |
Коментари

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens