Facebook Twitter Youtube
Online: Членови:0 | Гости:709
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Вагата и љубомората

Вагата го обожава партнерот. Затоа нема ни трага од љубомора. Но, доколку партнерот проба да ја искористи нејзината толеранција, Вагата станува непредвидлива и опасна. Каде и да удри остануваат само рушевини. Мојот совет е: избегнувајте расправија. Самите треба да бидете сигурни дали вашата љубомора има вистинска причина или не.

Можеби ќе Ве интересира...
Вагата и љубовта
Љубовта им е толку важна во животот што без неа се претвораат во несреќни и кршливи личности. Кога љубат, тие се исполне
од Романтичен |
Што прави вагата во своето слободно време
Вагата во своето слободно време ќе отиде на некоја отмена изложба на уметнички дела и со шампајнско ќе ги разгледува сли
од Романтичен |
Неделен хороскоп
6ти - 12ти јануари Животот и љубовта можат да ве исфрлат од патот на почетокот на оваа недела. И кога работите не одат
од Романтичен |
Неделен хороскоп
17ти - 23ти август Уште од првиот ден од неделата, неизбежно треба да се сообразите со постојните услови на работното м
од sanya |
Коментари

Слики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72 Warning: file_get_contents(http://webrecepcija.com/visit.php?client=5&crc=laclave&load_time=0.17520499229431&server_load=0&session=d7df432fdd85bce026eeb72c423d2830&url=romanticni.mk%2Fhoroskop%2Fvaga%2Fvagata-i-ljubomorata-1724&referer=&ua=CCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29&ip=3.82.52.91): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/romanticni/inc/footer.php on line 72