Online: Членови: 0 | Гости: 297
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Неговите подароци говорат за...

Покрај тоа што тој со поклонот ќе ви покаже колку е внимателен и колку ве сака, поклонот којшто ќе го добиете зборува и за неговите длабоки емоции.

Овој мал знак на винмание и љубов може да значи нешто што вие, како понежната половина во врската можеби не сте го знаеле за него.

 

Патување

Без разлика дали ќе биде викенд во романтичниот Париз или сепак ќе појдете само до Маврово, ова укажува на фактот колку тој секое искуство со вас покрај него во животот го смета за важно. Затоа не се двоумете и појдете веднаш и уживајте.

 

Гаџет (електронски уред)

Ако ви поклони iPod наполнет со вашите најомилени песни, неговото срце дефинитивно е ваше. Но ако ви поклони iPod иако знае дека повеќе сакате книги, тогаш тој направил грешка. Истото се однесува и со вашиот избор за партнер.

 

Накит 

Машките обично подаруваат накит кога чувствуваат дека врска веќе е сериозна. За возврат го очекуваат истото чувство и од вас. Ако ви подари парче накит коешто знае дека е ваше омилено, тогаш тој е вистинското злато за вас.

 

Уживајте во празниците... а вие момци внимавајте што подарувате, тоа многу зборува за вас :) 

Прочитајте повеќе


Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Beastly (Ѕверски)

Модерна верзија на „Убавицата и ѕверот“ каде што тинејџер од Њујорк се претвара во чудовиште за да ја најде вистинската љубов.

Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens