Online: Членови: 0 | Гости: 190
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Најзабавен знак во хороскоп

Кај нив се се врти околу забави. Со нив никогаш не е досадно. Тие едноставно не знаат да препознаат кога работите би престанале да бидат забавни и да станат озбилни.

Од отворен ум се, брутално искрени и секогаш бараат нова авантура. 

Иако пробуваат да одржат долга врска со оние до кои ги сакаат, ако партнерот не може да го држи нивното темпо, ќе го остави.

Тое е Стрелец.

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.
Zabavi mk logo

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка